Умови замовлення

Для того щоб, Вам, Наші шановні Клієнти, Було максимально комфортно з нами працювати ми завжди намагаємося підвищувати та вдосконалювати рівень нашого СЕРВІСУ.

Як оформити замовлення?

Оформити замовлення або дізнатись вартість необхідної Вам роботи можливо декількома способами:

1. Заповнити форму замовлення роботи на нашому сайті. Вкажіть найбільш детальну інформацію що до необхідної роботи, прикріпіть всі додаткові матеріали (якщо є).

Менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2-4 годин і уточнить всі деталі і вартість вашої роботи.

2. У нашому офісі, в місті Харків, вул. Сумська 13, другий поверх, кімн. № 2

 

3. По будь якому з телефонів зазначених на сайті

 

Прийом замовлень через сайт і по телефону відбувається 7 днів на тиждень, 24 години на добу, при цьому немає абсолютно ніякої різниці в якому місті чи якій країні Ви знаходитесь.

Передоплата

До роботи приступаємо тільки після зарахування передоплати 50%. Це обов'язкова умова, яка дає зрозуміти нам про ваш серйозний намір замовити у нас роботу. Детальніше про оплату читайте в Способи оплати. Якщо у Вас термінове замовлення, і Ви хочете готову роботу отримати якомога швидше, тоді рекомендуємо внести передоплату у розмірі 100%. У такому випадку повністю оформлена робота висилається за готовності на ваш email в найкоротший термін.

Безкоштовнi допрацювання 

У разі необхідності, доопрацювання і переробку своїх робіт робимо безкоштовно в найкоротший термін, але в межах початкових  умов замовлення. Якщо з'являються додаткові вимоги, нові розділи, змінюється структура роботи і т.п. доопрацювання буде платним. Терміни безкоштовної доопрацювання діють 1 місяць, тому що через місяць суть роботи забувається і автору, щоб розібратися, потрібно витратити стільки часу, скільки потрібно для написання нової роботи.

Передача замовлення

Готову роботу Ви можете забрати у нас в офісі в електронному або роздрукованому вигляді. Роздруківка не входить у вартість замовлення. Якщо у Вас немає можливості прийти в офіс ми відправимо вам готову роботу на електронну пошту після повної оплати.

Знижки

Якщо Ви наш постійний клієнт Ви завжди можете розраховувати на знижку від 5 до 15%. Діє накопичувальна система знижок.

Ми хочемо, щоб наше з Вами співробітництво було максимально ефективним, а виконання курсових і дипломних робіт було своєчасним і на високій якості.

Тому не відкладайте на потім! Замовляйте прямо зараз!

 

  • Приймаємо до сплати:
вконтакте facebook

Рассчитать стоимость


РАССЧИТАТЬ

Відгуки

Спасибо большое за работу =) все сделали быстро и качественно! (заказ №294879 - лабораторные работы по аудиту)

Валерия, г. Харьков

Работа очень хорошая. Все сделали быстро и за нормальную оплату. Буду обращаться, когда понадобиться помощь . Рекомендую всем своим знакомым эту компанию. (заказ № 275756 - курсовая работа по программированию)

Оля, Житомир

Спасибо за качественное и быстрое выполнение работы. Заказ был выполнен раньше указанного срока, тема раскрыта и никаких замечаний от преподавателя не было. (заказ № 288309 - курсовая по филологии)

Илона, Николаев

Дивитися всі відгуки
  • (063) 538-54-30
  • (067) 455-66-22
  • dipservis1@gmail.com
  • (066) 643-66-22
  • Замовити дзвінок
  • м. Харків, вул. Сумська 13, офіс № 2
pyc  ykp

Єдина в Україні компанія,
що виконує 100 замовлень в день

Примерная стоимость вашего заказа:


Ваш заказ смогут выполнить 6 авторов


Замовити дзвінок

Вхід для клієнта

Восстановить пароль