Умови замовлення

Для того щоб, Вам, Наші шановні Клієнти, Було максимально комфортно з нами працювати ми завжди намагаємося підвищувати та вдосконалювати рівень нашого СЕРВІСУ.

Як оформити замовлення?

Оформити замовлення або дізнатись вартість необхідної Вам роботи можливо декількома способами:

1. Заповнити форму замовлення роботи на нашому сайті. Вкажіть найбільш детальну інформацію що до необхідної роботи, прикріпіть всі додаткові матеріали (якщо є).

Менеджер зв'яжеться з Вами протягом 2-4 годин і уточнить всі деталі і вартість вашої роботи.

2. У нашому офісі, в місті Харків, вул. Сумська 13, другий поверх, кімн. № 2

 

3. По будь якому з телефонів зазначених на сайті

 

Прийом замовлень через сайт і по телефону відбувається 7 днів на тиждень, 24 години на добу, при цьому немає абсолютно ніякої різниці в якому місті чи якій країні Ви знаходитесь.

Передоплата

До роботи приступаємо тільки після зарахування передоплати 50%. Це обов'язкова умова, яка дає зрозуміти нам про ваш серйозний намір замовити у нас роботу. Детальніше про оплату читайте в Способи оплати. Якщо у Вас термінове замовлення, і Ви хочете готову роботу отримати якомога швидше, тоді рекомендуємо внести передоплату у розмірі 100%. У такому випадку повністю оформлена робота висилається за готовності на ваш email в найкоротший термін.

Безкоштовнi допрацювання 

У разі необхідності, доопрацювання і переробку своїх робіт робимо безкоштовно в найкоротший термін, але в межах початкових  умов замовлення. Якщо з'являються додаткові вимоги, нові розділи, змінюється структура роботи і т.п. доопрацювання буде платним. Терміни безкоштовної доопрацювання діють 1 місяць, тому що через місяць суть роботи забувається і автору, щоб розібратися, потрібно витратити стільки часу, скільки потрібно для написання нової роботи.

Передача замовлення

Готову роботу Ви можете забрати у нас в офісі в електронному або роздрукованому вигляді. Роздруківка не входить у вартість замовлення. Якщо у Вас немає можливості прийти в офіс ми відправимо вам готову роботу на електронну пошту після повної оплати.

Знижки

Якщо Ви наш постійний клієнт Ви завжди можете розраховувати на знижку від 5 до 15%. Діє накопичувальна система знижок.

Ми хочемо, щоб наше з Вами співробітництво було максимально ефективним, а виконання курсових і дипломних робіт було своєчасним і на високій якості.

Тому не відкладайте на потім! Замовляйте прямо зараз!

 

  • Приймаємо до сплати:

Рассчитать стоимость


РАССЧИТАТЬ

Відгуки

Мені сподобалось що в цій фірмі запитуюсь усі вимоги та потім роблять так, як я просив. Навіть декілька нових зауважень теж внесли до роботи. Трохи затримали терміни, але то мені викладач довго відповідав. Буду замовляти диплом.

Тарас

Сделана работа в срок , были нюансы которые сама переделывала + автор работы один из вопросов не так прочла НО всё же рекомендую. Работа была большая , сделали быстро.

Эвелина

Уже не перший раз замовляю роботи саме тут. Знову дуже якісно та швидко виконали мою роботу раніше поставленого мою сроку. Тут працюють кваліфіковані спеціалісти і це відчувається по рівню виконаних робіт. Усім раджу звертатися сюди. Ви не пошкодуєте!!!

Максим

Дивитися всі відгуки
ykp pyc 

Єдина в Україні компанія,
що виконує 100 замовлень в день

Примерная стоимость вашего заказа:


Ваш заказ смогут выполнить 6 авторов


Замовити дзвінок

Вхід для клієнта

Восстановить пароль