Співпраця з нами

Наш інформаційний сервіс постійно розширюється і достатньо довго працює не тільки зі студентами з України, а й зі студентами всього СНД. У зв'язку із цим, ми постійно запрошуємо нових авторів з написання студентських робіт з різних дисциплін, а також менеджерів по роботі з клієнтами з різних регіонів.
Основні вимоги до авторів:

1. Практика виконання робот у сфері написання дипломних робіт на замовлення, а також курсових, відповідей на білети до екзаменів, контрольних, задач, рефератів, дисертацій та ін.
2. Відповідальність до роботи, вміння швидко і точно оцінити термін та вартість виконання замовлення і головне - виконати його вчасно.
3. Високі академічні знання зі своїх дисциплін. Наявність диплому цього не гарантує. Досвід роботи у реальних умовах мінливості сьогодення та над швидких змін у інформаційному полі.
4. Знання всіх сучасних норм і правил оформлення робіт, вимог ВАКу, відповідних ГОСТів. Тому що якісне оформлення - свідчення про компетентність, спостережливість та охайності виконавця.
5. Вміння розкрити тему замовлення з урахуванням вимог клієнта та кута зору на проблематику дослідження.

При передачі замовлення на виконання ми віддаємо перевагу перевіреним авторам, професіоналам своєї справи. Компанія «Dipservis» завжди рада співпраці з новими, висококваліфікованими фахівцями! Адже це дозволить усім зацікавленим отримати те що потрібно (фахівця, партнерам-роботу, студентам-відмінно виконане замовлення). Також ми завжди раді співпраці з партнерами в сфері написання студентських робіт. На протязі усіх років роботи запрошуємо менеджерів з прийому замовлень у різних регіонах СНД. З усіх питань, щодо співпраці пишіть на електронну адресу для авторів та партнерів: diplomvimox@gmail.com

 

  • Приймаємо до сплати:

Рассчитать стоимость


РАССЧИТАТЬ

Відгуки

Мені сподобалось що в цій фірмі запитуюсь усі вимоги та потім роблять так, як я просив. Навіть декілька нових зауважень теж внесли до роботи. Трохи затримали терміни, але то мені викладач довго відповідав. Буду замовляти диплом.

Тарас

Сделана работа в срок , были нюансы которые сама переделывала + автор работы один из вопросов не так прочла НО всё же рекомендую. Работа была большая , сделали быстро.

Эвелина

Уже не перший раз замовляю роботи саме тут. Знову дуже якісно та швидко виконали мою роботу раніше поставленого мою сроку. Тут працюють кваліфіковані спеціалісти і це відчувається по рівню виконаних робіт. Усім раджу звертатися сюди. Ви не пошкодуєте!!!

Максим

Дивитися всі відгуки
ykp pyc 

Єдина в Україні компанія,
що виконує 100 замовлень в день

Примерная стоимость вашего заказа:


Ваш заказ смогут выполнить 6 авторов


Замовити дзвінок

Вхід для клієнта

Восстановить пароль