Співпраця з нами

Наш інформаційний сервіс постійно розширюється і достатньо довго працює не тільки зі студентами з України, а й зі студентами всього СНД. У зв'язку із цим, ми постійно запрошуємо нових авторів з написання студентських робіт з різних дисциплін, а також менеджерів по роботі з клієнтами з різних регіонів.
Основні вимоги до авторів:

1. Практика виконання робот у сфері написання дипломних робіт на замовлення, а також курсових, відповідей на білети до екзаменів, контрольних, задач, рефератів, дисертацій та ін.
2. Відповідальність до роботи, вміння швидко і точно оцінити термін та вартість виконання замовлення і головне - виконати його вчасно.
3. Високі академічні знання зі своїх дисциплін. Наявність диплому цього не гарантує. Досвід роботи у реальних умовах мінливості сьогодення та над швидких змін у інформаційному полі.
4. Знання всіх сучасних норм і правил оформлення робіт, вимог ВАКу, відповідних ГОСТів. Тому що якісне оформлення - свідчення про компетентність, спостережливість та охайності виконавця.
5. Вміння розкрити тему замовлення з урахуванням вимог клієнта та кута зору на проблематику дослідження.

При передачі замовлення на виконання ми віддаємо перевагу перевіреним авторам, професіоналам своєї справи. Компанія «Dipservis» завжди рада співпраці з новими, висококваліфікованими фахівцями! Адже це дозволить усім зацікавленим отримати те що потрібно (фахівця, партнерам-роботу, студентам-відмінно виконане замовлення). Також ми завжди раді співпраці з партнерами в сфері написання студентських робіт. На протязі усіх років роботи запрошуємо менеджерів з прийому замовлень у різних регіонах СНД. З усіх питань, щодо співпраці пишіть на електронну адресу для авторів та партнерів: diplomvimox@gmail.com

 

  • Приймаємо до сплати:
вконтакте facebook

Рассчитать стоимость


РАССЧИТАТЬ

Відгуки

Спасибо большое за работу =) все сделали быстро и качественно! (заказ №294879 - лабораторные работы по аудиту)

Валерия, г. Харьков

Работа очень хорошая. Все сделали быстро и за нормальную оплату. Буду обращаться, когда понадобиться помощь . Рекомендую всем своим знакомым эту компанию. (заказ № 275756 - курсовая работа по программированию)

Оля, Житомир

Спасибо за качественное и быстрое выполнение работы. Заказ был выполнен раньше указанного срока, тема раскрыта и никаких замечаний от преподавателя не было. (заказ № 288309 - курсовая по филологии)

Илона, Николаев

Дивитися всі відгуки
  • (063) 538-54-30
  • (067) 455-66-22
  • dipservis1@gmail.com
  • (066) 643-66-22
  • Замовити дзвінок
  • м. Харків, вул. Сумська 13, офіс № 2
pyc  ykp

Єдина в Україні компанія,
що виконує 100 замовлень в день

Примерная стоимость вашего заказа:


Ваш заказ смогут выполнить 6 авторов


Замовити дзвінок

Вхід для клієнта

Восстановить пароль