Місія компанії

Місія нашої компанії базується на тому, щоб допомогти студентам у проходженні тернистого шляху до знань і надати їм вибір найбільш прийнятного способу освоєння професії.

Філософія компанії:

Маючи на меті спільну мрію, ми працюємо в одному напрямі: стати кращою компанією, що допомагає студентам у суспільстві, розвиток якого не стоїть на місці.

Люди:

- Кожна людина нашої команди - основне багатство компанії. Проявивши свій професіоналізм і показавши високі результати, досягнувши бажаного співробітники отримують за це належну винагороду.
- До нашої команди ми беремо людей, що мають високим потенціал, в розвиток яких готові вкладати свої надбання та досвід професіоналів, щоб вони отримавши підтримку у розвитку ставали кращими за нас. Сильна команда - запорука успіху у майбутньому та наша візитна картка.

Культура:

- Немає межі досконалості, тому наші результати нас ніколи не задовольняють повністю - це стимулює нас до розвитку та є нічім іншим як силою що просуває нашу компанію до вершин успіху.
- Клієнт - понад усе. Ми розуміємо усю відповідальність перед замовником та дотримуємося принципів якісного надання послуг, підходимо до виконання усіх замовлень відповідально та з завзяттям.
- Ми не прагнемо виконати всі існуючі замовлення. Якщо у нас є сумніви в якості належного виконання певної роботи, ми обговорюємо усі питання додатково з клієнтом, щоб попередити про усі можливі неприємності та спробувати ліквідувати їх.
- Ми не працюємо на вигоду господаря, ми ж компанія - власників. Компанія «Dipservis» зацікавлена в якісному результаті і всі співробітники несуть за нього особисту відповідальність.
- Команда лідерів - фундаментальний скарб нашої корпоративної культури. Ми завжди дотримуємося домовленостей та відповідаємо за виконання обов'язків, що взяли на себе.
- Чесність, відповідальність, старанність в роботі, якісне виконання і послідовність у діях кожного співробітника та команди в цілому відіграють найважливішу роль у формуванні нашої корпоративної культури та основа компанії. Ми не шукаємо швидкого та легкого шляху до успіху в просуванні нашого бізнесу.

Рассчитать стоимость


РАССЧИТАТЬ

Відгуки

Мені сподобалось що в цій фірмі запитуюсь усі вимоги та потім роблять так, як я просив. Навіть декілька нових зауважень теж внесли до роботи. Трохи затримали терміни, але то мені викладач довго відповідав. Буду замовляти диплом.

Тарас

Сделана работа в срок , были нюансы которые сама переделывала + автор работы один из вопросов не так прочла НО всё же рекомендую. Работа была большая , сделали быстро.

Эвелина

Уже не перший раз замовляю роботи саме тут. Знову дуже якісно та швидко виконали мою роботу раніше поставленого мою сроку. Тут працюють кваліфіковані спеціалісти і це відчувається по рівню виконаних робіт. Усім раджу звертатися сюди. Ви не пошкодуєте!!!

Максим

Дивитися всі відгуки

Останні новини

Работа офиса 10.04.2021

Дорогие друзья, хотим сообщить, что по техническим причинам офис компании не будет работать 10.04 2021 в субботу. Будем рады видеть вас с понедельника!  По всем текущим вопросам вы можете обратиться по всем указанным способам связи, в рабочее время сразу ответим вамУлыбается

Скидки на курсовые работы!

До конца февраля скидка 20% на курсовые работы по промокоду «FINALPROJECT». Если у тебя нет времени писать курсовую, то обратись к нам сообщив промокод, требования и сроки, а также внеси предоплату 70% для получения скидки.

Спеши, до конца февраля осталось мало времени! Узнать стоимость курсовой работы можно через форму заказа или у нашего менеджера!

Всі новини
ykp pyc 

Єдина в Україні компанія,
що виконує 100 замовлень в день

Примерная стоимость вашего заказа:


Ваш заказ смогут выполнить 6 авторов


Замовити дзвінок

Вхід для клієнта

Восстановить пароль