Місія компанії

Місія нашої компанії базується на тому, щоб допомогти студентам у проходженні тернистого шляху до знань і надати їм вибір найбільш прийнятного способу освоєння професії.

Філософія компанії:

Маючи на меті спільну мрію, ми працюємо в одному напрямі: стати кращою компанією, що допомагає студентам у суспільстві, розвиток якого не стоїть на місці.

Люди:

- Кожна людина нашої команди - основне багатство компанії. Проявивши свій професіоналізм і показавши високі результати, досягнувши бажаного співробітники отримують за це належну винагороду.
- До нашої команди ми беремо людей, що мають високим потенціал, в розвиток яких готові вкладати свої надбання та досвід професіоналів, щоб вони отримавши підтримку у розвитку ставали кращими за нас. Сильна команда - запорука успіху у майбутньому та наша візитна картка.

Культура:

- Немає межі досконалості, тому наші результати нас ніколи не задовольняють повністю - це стимулює нас до розвитку та є нічім іншим як силою що просуває нашу компанію до вершин успіху.
- Клієнт - понад усе. Ми розуміємо усю відповідальність перед замовником та дотримуємося принципів якісного надання послуг, підходимо до виконання усіх замовлень відповідально та з завзяттям.
- Ми не прагнемо виконати всі існуючі замовлення. Якщо у нас є сумніви в якості належного виконання певної роботи, ми обговорюємо усі питання додатково з клієнтом, щоб попередити про усі можливі неприємності та спробувати ліквідувати їх.
- Ми не працюємо на вигоду господаря, ми ж компанія - власників. Компанія «Dipservis» зацікавлена в якісному результаті і всі співробітники несуть за нього особисту відповідальність.
- Команда лідерів - фундаментальний скарб нашої корпоративної культури. Ми завжди дотримуємося домовленостей та відповідаємо за виконання обов'язків, що взяли на себе.
- Чесність, відповідальність, старанність в роботі, якісне виконання і послідовність у діях кожного співробітника та команди в цілому відіграють найважливішу роль у формуванні нашої корпоративної культури та основа компанії. Ми не шукаємо швидкого та легкого шляху до успіху в просуванні нашого бізнесу.

вконтакте facebook

Рассчитать стоимость


РАССЧИТАТЬ

Відгуки

Спасибо большое за работу =) все сделали быстро и качественно! (заказ №294879 - лабораторные работы по аудиту)

Валерия, г. Харьков

Работа очень хорошая. Все сделали быстро и за нормальную оплату. Буду обращаться, когда понадобиться помощь . Рекомендую всем своим знакомым эту компанию. (заказ № 275756 - курсовая работа по программированию)

Оля, Житомир

Спасибо за качественное и быстрое выполнение работы. Заказ был выполнен раньше указанного срока, тема раскрыта и никаких замечаний от преподавателя не было. (заказ № 288309 - курсовая по филологии)

Илона, Николаев

Дивитися всі відгуки

Останні новини

Дорогие наши клиентки!

         Наш коллектив от всей души поздравляет вас с наступающим праздником 8 мартаСмеётся!

Пусть весеннее солнце дарит вам радость и теплоту!

Пусть ваша жизнь будет полна цветов и мужской заботы!

Обращаем внимание на график работы офиса:

08.03.  - выходной день.

09.03.  - по стандартному графику, с 09.00 до 18.00.

Всем прекрасного и незабываемого праздника!

График работы офиса в праздничные дни!

Дорогие наши клиенты!

Поздравляем Вас с Новым 2017 годом!!!

Хотим Вам пожелать, конечно же, успехов в этом "нелегком труде" - учебе!

Пусть удача сопутствует во всем, а все курсовые и дипломные работы сдаются с легкостью                                                                                 ( естественно, не без нашей помощиПодмигивает)!!!

Здоровья и благополучия в каждую семью!

Ниже прилагаем график работы офиса в праздничные дни:

29.12.2016 - с 09.00 до...

Всі новини
  • (063) 538-54-30
  • (067) 455-66-22
  • dipservis1@gmail.com
  • (066) 643-66-22
  • Замовити дзвінок
  • м. Харків, вул. Сумська 13, офіс № 2
pyc  ykp

Єдина в Україні компанія,
що виконує 100 замовлень в день

Примерная стоимость вашего заказа:


Ваш заказ смогут выполнить 6 авторов


Замовити дзвінок

Вхід для клієнта

Восстановить пароль