Способы оплаты

Для Вашої зручності ми пропонуємо кілька надійних, перевірених варіантів оплати, якими Ви можете скористатися в будь-якому регіоні України та Росії. Всі варіанти є для нас рівнозначними і залежать лише від Ваших переваг.

наличныеСплатити написання курсової, дипломної, дисертаційної роботи можна наступним чином:

1. Готівкою в офісі:
У місті Харків, вул. Сумська 13, другий поверх, кімн. 2 (5 хвилин від станції метро Історичний музей)

 

webmoney2. Система електронних переказів WebMoney: 
Для оплати через WebMoney систему вам необхідно перевести необхідну суму на гаманець U395717359276  або R116768706451 або Z198598567361. У полі призначення платежу обов'язково вкажіть тему роботи або номер замовлення.

По даній системі суму замовлення можна оплатити через апарати i-box. Знайти найближчий до Вас термінал самостійного обслуговування можна на сайті www.geo.webmoney.ru. Перш ніж іти до терміналу, Вам необхідно записати або запам'ятати номер U-гаманця  U395717359276 

Сплатити через WebMoney


3. Оплата методом поповнення картки Приватбанку:приватбанк
Переказати кошти на нашу картку можна через касу в будь-якому з відділення Приватбанку або через термінал Приватбанку, а також, якщо у Вас є своя пластикова карта, виконати платіж можна через систему Приват 24 або банкомат.

Номер картки: 5167 9872 0301 2352

Власник: Платковський Віталій

Реквизиты для оплаты уточняйте у менеджера


4. Яндекс-гроші: яндекс деньги
Яндекс-гроші - це платіжна система яка дозволяє робити покупки та оплачувати послуги через інтернет. Здійснити оплату шляхом переказу коштів з гаманця на гаманець або, якщо Ви перебуваєте в Росії, за допомогою терміналів поповнення Елекснет та інших подібних.

Важливо! Валюта розрахунку тільки російський рубль!

Номери нашого яндекс-гаманця 41001855349108

Сплатити через Яндекс.Гроші

 


5. Оплата через банк:
Для оплати на банківський рахунок скачайте квитанцію, роздрукуйте або випишіть наші реквізити і можете оплатити в будь-якому найближчому банку.

Завантажити квитанцію для оплати


6. Оплата через ПриватБанку термінал:

Адреси терміналів по всій Україні http://privatbank.ua/map/

У будь-якому з відділеннь ПриватБанку а також у великих супермаркетах є такі термінали. Щоб сплатити ваше замовлення потрібно вибрати в меню Оплата послуг - ввести слово "Дипсервіс", з'явиться офіційна назва підприємства ФОП "Платковський В. А." натискаємо ще раз, вводимо ваше ім'я в графі ім'я платника, номер замовлення (5 цифр), суму платежу, вставляємо гроші і друкуємо чек. Більш докладно можна подивитися на відео  

Реквизиты для оплаты уточняйте у менеджера

 

7. Он-лайн платежі:

Сплатити будь-яке замовлення Ви можете в особистому кабінеті за допомогою он-лайн платежів через систему Інтеркаса. Ця система включає в себе такі способи:

   

При оплаті через систему Інтрекасса комісія складатиме 3%

Всі варіанти оплати здійснюють платежі на протязі 1 робочого дня, а найчастіше і на протязі 1 години.

Після проведення платежу не забудьте повідомити про переведення для перевірки даних.

вконтакте facebook

Рассчитать стоимость


РАССЧИТАТЬ

Відгуки

Большое спасибо Dipservis. Заказала практическую курсовую по педагогике за 2 недели до сдачи, безумно была рада, когда увидела качественную работу. Получила саму высокую оценку, преподавателю даже не к чему было придраться. Спасибо ещё раз огромное. Всем советую эту фирму. Доверьте свою работу профессионалкам и сэкономьте своё время, силы и нервы. (заказ 420961, курсовая по дошкольной педагогике)

Анна

Замечательная работа по Базе данных! Особенно доступный отчет, по которому можно подготовится ;) (заказ 472608) Очень нравиться, как автор по программированию реализовывает задания! Спасибо.) (заказ 452464) Для дипсервиса даже непонятного рода задание становится отличным решением, что круто! (заказ 452442)

Анастасия, г. Киев

Работа выполнена отлично,в сроки,заказываю не первый раз.все супер))) (заказ 414151, курсовая по фармацевтике)

Дарья

Дивитися всі відгуки
  • (063) 538-54-30
  • (067) 455-66-22
  • dipservis1@gmail.com
  • (066) 643-66-22 Viber
  • Замовити дзвінок
  • м. Харків, вул. Сумська 13, офіс № 2
pyc  ykp

Єдина в Україні компанія,
що виконує 100 замовлень в день

Примерная стоимость вашего заказа:


Ваш заказ смогут выполнить 6 авторов


Замовити дзвінок

Вхід для клієнта

Восстановить пароль