Способы оплаты

Для Вашої зручності ми пропонуємо кілька надійних, перевірених варіантів оплати, якими Ви можете скористатися в будь-якому регіоні України та Росії. Всі варіанти є для нас рівнозначними і залежать лише від Ваших переваг.

наличныеСплатити написання курсової, дипломної, дисертаційної роботи можна наступним чином:

1. Готівкою в офісі:
У місті Харків, вул. Сумська 13, другий поверх, кімн. 2 (5 хвилин від станції метро Історичний музей)

 

webmoney2. Система електронних переказів WebMoney: 
Для оплати через WebMoney систему вам необхідно перевести необхідну суму на гаманець U395717359276  або R116768706451 або Z198598567361. У полі призначення платежу обов'язково вкажіть тему роботи або номер замовлення.

По даній системі суму замовлення можна оплатити через апарати i-box. Знайти найближчий до Вас термінал самостійного обслуговування можна на сайті www.geo.webmoney.ru. Перш ніж іти до терміналу, Вам необхідно записати або запам'ятати номер U-гаманця  U395717359276 

Сплатити через WebMoney


3. Оплата методом поповнення картки Приватбанку:приватбанк
Переказати кошти на нашу картку можна через касу в будь-якому з відділення Приватбанку або через термінал Приватбанку, а також, якщо у Вас є своя пластикова карта, виконати платіж можна через систему Приват 24 або банкомат.

Номер картки: 5167 9872 0301 2352

Власник: Платковський Віталій

Реквизиты для оплаты уточняйте у менеджера


4. Яндекс-гроші: яндекс деньги
Яндекс-гроші - це платіжна система яка дозволяє робити покупки та оплачувати послуги через інтернет. Здійснити оплату шляхом переказу коштів з гаманця на гаманець або, якщо Ви перебуваєте в Росії, за допомогою терміналів поповнення Елекснет та інших подібних.

Важливо! Валюта розрахунку тільки російський рубль!

Номери нашого яндекс-гаманця 41001855349108

Сплатити через Яндекс.Гроші

 


5. Оплата через банк:
Для оплати на банківський рахунок скачайте квитанцію, роздрукуйте або випишіть наші реквізити і можете оплатити в будь-якому найближчому банку.

Завантажити квитанцію для оплати


6. Оплата через ПриватБанку термінал:

Адреси терміналів по всій Україні http://privatbank.ua/map/

У будь-якому з відділеннь ПриватБанку а також у великих супермаркетах є такі термінали. Щоб сплатити ваше замовлення потрібно вибрати в меню Оплата послуг - ввести слово "Дипсервіс", з'явиться офіційна назва підприємства ФОП "Платковський В. А." натискаємо ще раз, вводимо ваше ім'я в графі ім'я платника, номер замовлення (5 цифр), суму платежу, вставляємо гроші і друкуємо чек. Більш докладно можна подивитися на відео  

Реквизиты для оплаты уточняйте у менеджера

 

7. Он-лайн платежі:

Сплатити будь-яке замовлення Ви можете в особистому кабінеті за допомогою он-лайн платежів через систему Інтеркаса. Ця система включає в себе такі способи:

   

При оплаті через систему Інтрекасса комісія складатиме 3%

Всі варіанти оплати здійснюють платежі на протязі 1 робочого дня, а найчастіше і на протязі 1 години.

Після проведення платежу не забудьте повідомити про переведення для перевірки даних.

Рассчитать стоимость


РАССЧИТАТЬ

Відгуки

Мені сподобалось що в цій фірмі запитуюсь усі вимоги та потім роблять так, як я просив. Навіть декілька нових зауважень теж внесли до роботи. Трохи затримали терміни, але то мені викладач довго відповідав. Буду замовляти диплом.

Тарас

Сделана работа в срок , были нюансы которые сама переделывала + автор работы один из вопросов не так прочла НО всё же рекомендую. Работа была большая , сделали быстро.

Эвелина

Уже не перший раз замовляю роботи саме тут. Знову дуже якісно та швидко виконали мою роботу раніше поставленого мою сроку. Тут працюють кваліфіковані спеціалісти і це відчувається по рівню виконаних робіт. Усім раджу звертатися сюди. Ви не пошкодуєте!!!

Максим

Дивитися всі відгуки
ykp pyc 

Єдина в Україні компанія,
що виконує 100 замовлень в день

Примерная стоимость вашего заказа:


Ваш заказ смогут выполнить 6 авторов


Замовити дзвінок

Вхід для клієнта

Восстановить пароль