Переклад тексту

Поля, отмеченные * обязательные для заполнения
  • От 30 грн за страницу

    предоплата 50%

  • Уникальные тексты.

    Антиплагиат от 60%

  • Работы пишут преподаватели ВУЗов Украины

  • Более 12000 успешно сданных работ

Для оценки работы заполните форму и мы ответим Вам в течение 12 минут.
Если Вы раньше заказывали у нас, то сначала войдите в свой личный кабинет
Если в списке нет вашего предмета выберите «Разное»
Более подробная информация о заказе может уменьшить стоимость и время выполнения
Ваши данные сохраняют конфиденциальность


Уточните задание пожалуйста

ОбзорФайл не выбран + Загрузить еще файлы
Отправив заявку вы ничего не теряете, вы теряете не отправив ее ;)

Існує чимало проектів у яких потрібен якісний не механічний переклад тексту. Це стосується не тільки студентів, які навчаються на факультетах іноземних мов, іноді такі тексти необхідні як частина анотації до дипломної роботи, бувають випадки коли необхідної інформації на російськомовних сайтах та друковану літератури неможливо знайти, тоді іншого варіанта, окрім як використовувати іноземні джерела немає.

Механічний переклад незважаючи на зручність, швидкість та безкоштовність послуги, однак найчастіше після такого перекладу необхідні корегування. Місцями змінюється сенс та сутність змісту.

З іноземних мов на рідну виконаний переклад ще можливо змінити, відкоригувати, виправити, адаптувати, якщо звісно текст оригіналу не містить безліч технічних або спеціалізованих термінів, які найчастіше переводяться некоректно.

Якщо ж текст з рідної мови потрібно перекласти на іноземну, то завдання стає дедалі складніше: отриманих знань іноді буває недостатньо для написання грамотної роботи. Коли виконання такої роботи Вам не під силу, Ви завжди можете замовити переклад у спеціаліста нашої організації, що збереже Ваш час, нервову систему та репутацію як людини освіченої та грамотної. В ситуації коли переклад складний, має багато спеціалізованих термінів, технічних переклад та т.п. виникає велика ймовірність зробити прикру помилку, яка матиме негативні наслідки, саме тому наші клієнти обирають замовляти виконання перекладу професійному лінгвісту та не марнувати свій час даремно.

До Ваших послуг кваліфіковані перекладачі, які із задоволенням, у стислі терміни допоможуть Вам з виконанням роботи на найбільш поширених іноземних мовах. До переліку послуг входить не тільки переклад на замовлення але й виконання завдань на потрібній іноземній мові, відповіді на кореспонденцію, перевірка якості перекладу та т.п.

Оплата перекладу здійснюється в залежності від складності тексту оригінала, його обсягу та обговорюється з замовником заздалегідь. Це гарантує Вам, що в останню мить ціна готової роботи не підвищиться, що «вдарить» по Вашому бюджету.

 

 

Залишити коментар Комментариев: 0, рейтинг страницы: 0

Поставьте оценку:

...

  • Приймаємо до сплати:

Єдина в Україні компанія,
що виконує 100 замовлень в день

Примерная стоимость вашего заказа:


Ваш заказ смогут выполнить 6 авторов


Замовити дзвінок

Вхід для клієнта

Восстановить пароль