Правила виконання доопрацювань

Дорогі ДРУЗІ, компанія «Дипсервіс» дякує Вам за довіру і співпрацю! Для більш ефективної взаємодії наводимо основні правила доопрацювань замовлень:

1. Мінімальний термін доопрацювання 2-3 дні.
2. Вказівки щодо доопрацювання, а також інформація про допустимий термін для їх виконання приймаються на пошту dipservis1@gmail.com в електронному вигляді.
3. Відправляючи лист про доопрацювання, обов'язково вкажіть в тексті № замовлення ... - на доопрацювання.
4. Вказівки по доопрацюванням повинні бути конкретними, чіткими і розписані по пунктах.
5. Після ознайомлення із зауваженнями виконавець встановлює терміни доопрацювання. Вони будуть відображені у вашому особистому кабінеті. Додатково ми повідомимо Вас по телефону.
6. Переконливе прохання, зауваження повинні бути об'єктивними і не нести образливого характеру. Кожна робота індивідуальна, і якщо Ваша думка не збігається з роздумами по темі виконавця, це не означає, що робота низької якості.
7. За відсутності методичних вказівок і побажань з оформлення - робота пишеться відповідно до загальноприйнятих стандартів. Тому зауваження до оформлення потім - не є доречними!
8. Ваші листи розглядаються протягом робочого дня. Графік роботи офісу надано на сайті.
9. Безкоштовні доопрацювання виконуються протягом 1 місяця згідно початкових вимог. При появі нових вимог, змін в плані і т.д. доопрацювання є платними.
10. Відгук про роботу, надісланий в особистому кабінеті не є вказівкою до доопрацювання.

Особливо важливим та потребуючим Вашої увагу є те, що найчастіше доопрацювання виникають через нечітко викладені вимоги і вказівки у замовленні. Максимально чітко описане завдання дозволить заощадити Ваш час і гроші!

 

  • Приймаємо до сплати:

Рассчитать стоимость


РАССЧИТАТЬ

Відгуки

Заказываю работы в Дипсервис регулярно, и опыт позитивный всегда. Работы выполняются качественно, с соблюдением ТЗ и дедлайнов. Менеджеры очень клиентоориентированные, что однозначно огромный плюс. Абсолютное соответствие цена=качество. Менеджерам и авторам огромное спасибо!!! ( Процессы и аппараты пищевой промышленности)

Лена

Работа выполнена в срок и очень качественно, довольна результатом. Спасибо за хорошую работу и быстрые ответы.

Ирина

Препод посмотрела, сказала хорошая работа, поставила 4. Ну они редко 5 ставят, у них 4 это радость, радостная))), обычно трояки лепят заочникам. Будет еще две курсовые, буду заказывать там надо будет писать на 5, там два перепода нормальные, они за хорошие работы ставят как положено 5.

Сергей Александрович

Дивитися всі відгуки
ykp pyc 

Єдина в Україні компанія,
що виконує 100 замовлень в день

Примерная стоимость вашего заказа:


Ваш заказ смогут выполнить 6 авторов


Замовити дзвінок

Вхід для клієнта

Восстановить пароль