Правила виконання доопрацювань

Дорогі ДРУЗІ, компанія «Дипсервіс» дякує Вам за довіру і співпрацю! Для більш ефективної взаємодії наводимо основні правила доопрацювань замовлень:

1. Мінімальний термін доопрацювання 2-3 дні.
2. Вказівки щодо доопрацювання, а також інформація про допустимий термін для їх виконання приймаються на пошту dipservis1@gmail.com в електронному вигляді.
3. Відправляючи лист про доопрацювання, обов'язково вкажіть в тексті № замовлення ... - на доопрацювання.
4. Вказівки по доопрацюванням повинні бути конкретними, чіткими і розписані по пунктах.
5. Після ознайомлення із зауваженнями виконавець встановлює терміни доопрацювання. Вони будуть відображені у вашому особистому кабінеті. Додатково ми повідомимо Вас по телефону.
6. Переконливе прохання, зауваження повинні бути об'єктивними і не нести образливого характеру. Кожна робота індивідуальна, і якщо Ваша думка не збігається з роздумами по темі виконавця, це не означає, що робота низької якості.
7. За відсутності методичних вказівок і побажань з оформлення - робота пишеться відповідно до загальноприйнятих стандартів. Тому зауваження до оформлення потім - не є доречними!
8. Ваші листи розглядаються протягом робочого дня. Графік роботи офісу надано на сайті.
9. Безкоштовні доопрацювання виконуються протягом 1 місяця згідно початкових вимог. При появі нових вимог, змін в плані і т.д. доопрацювання є платними.
10. Відгук про роботу, надісланий в особистому кабінеті не є вказівкою до доопрацювання.

Особливо важливим та потребуючим Вашої увагу є те, що найчастіше доопрацювання виникають через нечітко викладені вимоги і вказівки у замовленні. Максимально чітко описане завдання дозволить заощадити Ваш час і гроші!

 

  • Приймаємо до сплати:
вконтакте facebook

Рассчитать стоимость


РАССЧИТАТЬ

Відгуки

Спасибо большое за работу =) все сделали быстро и качественно! (заказ №294879 - лабораторные работы по аудиту)

Валерия, г. Харьков

Работа очень хорошая. Все сделали быстро и за нормальную оплату. Буду обращаться, когда понадобиться помощь . Рекомендую всем своим знакомым эту компанию. (заказ № 275756 - курсовая работа по программированию)

Оля, Житомир

Спасибо за качественное и быстрое выполнение работы. Заказ был выполнен раньше указанного срока, тема раскрыта и никаких замечаний от преподавателя не было. (заказ № 288309 - курсовая по филологии)

Илона, Николаев

Дивитися всі відгуки
  • (063) 538-54-30
  • (067) 455-66-22
  • dipservis1@gmail.com
  • (066) 643-66-22
  • Замовити дзвінок
  • м. Харків, вул. Сумська 13, офіс № 2
pyc  ykp

Єдина в Україні компанія,
що виконує 100 замовлень в день

Примерная стоимость вашего заказа:


Ваш заказ смогут выполнить 6 авторов


Замовити дзвінок

Вхід для клієнта

Восстановить пароль