Правила виконання доопрацювань

Дорогі ДРУЗІ, компанія «Дипсервіс» дякує Вам за довіру і співпрацю! Для більш ефективної взаємодії наводимо основні правила доопрацювань замовлень:

1. Мінімальний термін доопрацювання 2-3 дні.
2. Вказівки щодо доопрацювання, а також інформація про допустимий термін для їх виконання приймаються на пошту dipservis1@gmail.com в електронному вигляді.
3. Відправляючи лист про доопрацювання, обов'язково вкажіть в тексті № замовлення ... - на доопрацювання.
4. Вказівки по доопрацюванням повинні бути конкретними, чіткими і розписані по пунктах.
5. Після ознайомлення із зауваженнями виконавець встановлює терміни доопрацювання. Вони будуть відображені у вашому особистому кабінеті. Додатково ми повідомимо Вас по телефону.
6. Переконливе прохання, зауваження повинні бути об'єктивними і не нести образливого характеру. Кожна робота індивідуальна, і якщо Ваша думка не збігається з роздумами по темі виконавця, це не означає, що робота низької якості.
7. За відсутності методичних вказівок і побажань з оформлення - робота пишеться відповідно до загальноприйнятих стандартів. Тому зауваження до оформлення потім - не є доречними!
8. Ваші листи розглядаються протягом робочого дня. Графік роботи офісу надано на сайті.
9. Безкоштовні доопрацювання виконуються протягом 1 місяця згідно початкових вимог. При появі нових вимог, змін в плані і т.д. доопрацювання є платними.
10. Відгук про роботу, надісланий в особистому кабінеті не є вказівкою до доопрацювання.

Особливо важливим та потребуючим Вашої увагу є те, що найчастіше доопрацювання виникають через нечітко викладені вимоги і вказівки у замовленні. Максимально чітко описане завдання дозволить заощадити Ваш час і гроші!

 

  • Приймаємо до сплати:

Рассчитать стоимость


РАССЧИТАТЬ

Відгуки

Мені сподобалось що в цій фірмі запитуюсь усі вимоги та потім роблять так, як я просив. Навіть декілька нових зауважень теж внесли до роботи. Трохи затримали терміни, але то мені викладач довго відповідав. Буду замовляти диплом.

Тарас

Сделана работа в срок , были нюансы которые сама переделывала + автор работы один из вопросов не так прочла НО всё же рекомендую. Работа была большая , сделали быстро.

Эвелина

Уже не перший раз замовляю роботи саме тут. Знову дуже якісно та швидко виконали мою роботу раніше поставленого мою сроку. Тут працюють кваліфіковані спеціалісти і це відчувається по рівню виконаних робіт. Усім раджу звертатися сюди. Ви не пошкодуєте!!!

Максим

Дивитися всі відгуки
ykp pyc 

Єдина в Україні компанія,
що виконує 100 замовлень в день

Примерная стоимость вашего заказа:


Ваш заказ смогут выполнить 6 авторов


Замовити дзвінок

Вхід для клієнта

Восстановить пароль