Правила виконання доопрацювань

Дорогі ДРУЗІ, компанія «Дипсервіс» дякує Вам за довіру і співпрацю! Для більш ефективної взаємодії наводимо основні правила доопрацювань замовлень:

1. Мінімальний термін доопрацювання 2-3 дні.
2. Вказівки щодо доопрацювання, а також інформація про допустимий термін для їх виконання приймаються на пошту dipservis1@gmail.com в електронному вигляді.
3. Відправляючи лист про доопрацювання, обов'язково вкажіть в тексті № замовлення ... - на доопрацювання.
4. Вказівки по доопрацюванням повинні бути конкретними, чіткими і розписані по пунктах.
5. Після ознайомлення із зауваженнями виконавець встановлює терміни доопрацювання. Вони будуть відображені у вашому особистому кабінеті. Додатково ми повідомимо Вас по телефону.
6. Переконливе прохання, зауваження повинні бути об'єктивними і не нести образливого характеру. Кожна робота індивідуальна, і якщо Ваша думка не збігається з роздумами по темі виконавця, це не означає, що робота низької якості.
7. За відсутності методичних вказівок і побажань з оформлення - робота пишеться відповідно до загальноприйнятих стандартів. Тому зауваження до оформлення потім - не є доречними!
8. Ваші листи розглядаються протягом робочого дня. Графік роботи офісу надано на сайті.
9. Безкоштовні доопрацювання виконуються протягом 1 місяця згідно початкових вимог. При появі нових вимог, змін в плані і т.д. доопрацювання є платними.
10. Відгук про роботу, надісланий в особистому кабінеті не є вказівкою до доопрацювання.

Особливо важливим та потребуючим Вашої увагу є те, що найчастіше доопрацювання виникають через нечітко викладені вимоги і вказівки у замовленні. Максимально чітко описане завдання дозволить заощадити Ваш час і гроші!

 

  • Приймаємо до сплати:
вконтакте facebook

Рассчитать стоимость


РАССЧИТАТЬ

Відгуки

Большое спасибо Dipservis. Заказала практическую курсовую по педагогике за 2 недели до сдачи, безумно была рада, когда увидела качественную работу. Получила саму высокую оценку, преподавателю даже не к чему было придраться. Спасибо ещё раз огромное. Всем советую эту фирму. Доверьте свою работу профессионалкам и сэкономьте своё время, силы и нервы. (заказ 420961, курсовая по дошкольной педагогике)

Анна

Замечательная работа по Базе данных! Особенно доступный отчет, по которому можно подготовится ;) (заказ 472608) Очень нравиться, как автор по программированию реализовывает задания! Спасибо.) (заказ 452464) Для дипсервиса даже непонятного рода задание становится отличным решением, что круто! (заказ 452442)

Анастасия, г. Киев

Работа выполнена отлично,в сроки,заказываю не первый раз.все супер))) (заказ 414151, курсовая по фармацевтике)

Дарья

Дивитися всі відгуки
  • (063) 538-54-30
  • (067) 455-66-22
  • dipservis1@gmail.com
  • (066) 643-66-22 Viber
  • Замовити дзвінок
  • м. Харків, вул. Сумська 13, офіс № 2
pyc  ykp

Єдина в Україні компанія,
що виконує 100 замовлень в день

Примерная стоимость вашего заказа:


Ваш заказ смогут выполнить 6 авторов


Замовити дзвінок

Вхід для клієнта

Восстановить пароль