Курсові роботи на замовлення - якісно і недорого!

Поля, отмеченные * обязательные для заполнения
 • От 11 грн за страницу

  предоплата 50%

 • Уникальные тексты.

  Антиплагиат от 60%

 • Работы пишут преподаватели ВУЗов Украины

 • Более 12000 успешно сданных работ

Для оценки работы заполните форму и мы ответим Вам в течение 12 минут.
Если Вы раньше заказывали у нас, то сначала войдите в свой личный кабинет
Если в списке нет вашего предмета выберите «Разное»
Более подробная информация о заказе может уменьшить стоимость и время выполнения
Ваши данные сохраняют конфиденциальность


Уточните задание пожалуйста

ОбзорФайл не выбран + Загрузить еще файлы
Отправив заявку вы ничего не теряете, вы теряете не отправив ее ;)

Швидше за все, зараз вас це питання хвилює найбільше. І якщо врахувати, скільки фірм в Інтернеті пропонують замовити курсову роботу, то завдання ще більше ускладнюється. Яку ж саме вибрати?

Фактично кожна обіцяє: якісно, недорого, швидко. Але!

 

Як вони можуть гарантувати якість?, адже тут величезну роль відіграє людський фактор? У кожного викладача абсолютно різні вимоги до курсової. І що для одного добре - для іншого може «зовсім не підходить».

Ціна теж під питанням. Спочатку кажуть одну суму, але коли справа доходить до коректив і доопрацювань, то ціна відразу змінюється і росте.

Наскільки швидко?Досить широке поняття. Адже хто заздалегідь потурбується замовити курсову роботу, для того і 10 днів швидко, а хто до останнього тягнув - тому 4 дні здадуться вічністю.

У компанії «Дипсервіс» зовсім інший підхід.


Ми не даємо порожніх обіцянок - ми опрацьовуємо і прораховуємо абсолютно всі моменти

Курсова робота буде написана за всіма вимогами саме вашого викладача!
Складання курсової ми розіб'ємо на частини. Після написання кожної частини ви зможете віднести її на перевірку та затвердження вашому науковому керівникові. І якщо він порекомендує щось виправити або переписати, то ми це зробимо. За етапами написання ви зможете стежити в особистому онлайн-кабінеті, також ми будемо сповіщати вас за допомогою смс.

Фіксована ціна
Як тільки Ви заповните заявку на сайті або офісі і уточните всі детальні вимоги до курсової, вам скажуть точну вартість (від 300грн). Правки і доповнення будуть вноситися абсолютно безкоштовно, тому неприємних сюрпризів не буде.

Зручні терміни
Курсові роботи на замовлення пишуться 5-10 днів. Але якщо вам потрібно терміново, то можна виконати роботу за 2-3 дні.


Комфортна співпраця та хороший результат вам забезпечені, тому що в нас:

- Грамотні і професійні роботи: курсові пишуть викладачі вузів і аспіранти;- Унікальні курсові: ніякого плагіату - всі роботи проходять перевірку за системою анти-планіат;- Все офіційно: ви підписуєте договір та отримуєте чек про оплату;- Різні форми оплати: ви можете розрахуватися готівкою, електронними грошима або через банк;- Приємні і ввічливі менеджери: ми ставимося з повагою до кожного клієнта;- Повна конфіденційність: ми не розголошуємо інформацію про наших замовників.


Щоб переконатися в якості курсових, ви можете подивитися приклад раніше виконаних робіт


 

Які етапи включає написання курсової роботи?

 1. Ви подаєте заявку зручним для Вас способом (телефоном, на сайті або можна в офісі замовити курсову в Харкові, вул. Сумська, 13). У заявці вказуєте дисципліну, тему курсової роботи, курс і тип навчального закладу, терміни, а також вимоги викладача: обсяг тексту, вимоги до оформлення, наявності ілюстрацій та інше. У будь-якій випадку курсова робота буде написана за офіційно затвердженим стандартам для ВНЗ, однак, ми завжди враховуємо в першу чергу вимоги викладачів. Також потрібно уточнити мова: російська чи українська і по можливості вказати план курсової, якщо він узгоджен з викладачем (або попередній).
 2. Обробка замовлення, пошук автора, що максимально підходить під усі вимоги для замовлення курсової роботи і розрахунок ціни.
 3. Узгодження умов оплати і термінів поетапного здачі курсової роботи. При необхідності можливе укладання договору та видача чека.
 4. Безпосередньо написання курсової: детальний аналіз літератури, думок експертів та інших надійних джерел, проведення досліджень і розрахунків, оформлення.
 5. Безкоштовна коригування і виправлення недоліків на кожному етапі узгодження з викладачем.
 6. Безкоштовні консультації з успішній здачі курсової роботи.
 7. Остаточні розрахунки з Dipservis.

 

За яких дисциплін можна замовити курсову?

Ресурси Dipservis дозволяють виконувати курсові практично з усіх дисциплін з урахуванням рівня акредитації навчального закладу. Звичайно, іноді надходять заявки на курсові з особливою, складною практичною частиною, що вимагають такого ж обсягу знань і часу, як якщо б ви хотіли замовити дипломне дослідження. Такі випадки обговорюються індивідуально.

Чому слід уникати безкоштовних курсових?

Безкоштовні роботи, загальнодоступні, але їх якість найнижче. Зміст таких робіт давно втратило свою актуальність оскільки в безкоштовних курсових, як правило, використовуються застарілі підручники і матеріали. До того ж існує ймовірність, що викладачеві вже не раз подавали на перевірку ту ж саму роботу. Це не просто ризик отримати негативну оцінку, але і втратити репутацію в навчальному закладі

Кожна курсова робота Dipservis індивідуальна!

 • робота пишеться персонально за замовленням: з нуля або на базі плану;
 • використовуються актуальні джерела і останні видання наукової літератури;
 • ми гарантуємо унікальність кожної роботи, відсутність дублікатів та витягів з інших робіт подібного типу;
 • високий рівень виконавців: в послугах представлена як курсова, так і дисертація на замовлення;

 

Хто буде виконувати Вашу роботу?

Штат авторів Dipservis не обмежується містом або країною. Якщо виконавець відповідає нашим вимогам, то територіальне розташування не має значення. Варто зауважити, що база авторів курсових включає тільки перевірених викладачів і кращих випускників навчальних закладів, які відрізняються грамотністю, високими аналітичними здібностями і старанністю. Досвід виконавців курсових робіт на замовлення охоплює теоретичні і практичні аспекти дисципліни, щоб Ваша робота стала однією з кращих.

Як можна оплатити замовлення?

Ми передбачили як готівковий спосіб розрахунку, так і всілякі безготівкові: Webmoney, Яндекс Гроші, банківський переказ, он-лайн платежі в системі Інтеркасса, Western Union та інші способи (детально в розділі «Способи оплати»).

 

 

Залишити коментар Комментариев: 11, рейтинг страницы: 5

Поставьте оценку:

Екатерина

Здравствуйте, вы выполняете курсовые работы на заказ только по тем предметам, которые описаны у Вас на сайте или нет?

С уважением, Админ.

Здравствуйте, Катя! Мы выполняем работы практически по всем дисциплинам. Если вдруг, при оформлении заказа Вы не нашли в перечне свою дисциплину, выберите раздел \\\"Разное\\\".

Евгений

Доброго времени суток. Насколько влияет качество и стоимость курсовой работы, которая будет написана в срочном порядке? Можно ли рассчитывать на отличную оценку?

С уважением, Админ.

Добрый день, Евгений! Срочные заказы на качество самой работы не влияют, так как срочность заключается в том, что автор просто приступает к выполнению срочного заказа в первую очередь. По поводу стоимости - каждый случай индивидуален: т.е. иногда за срочность заказ может стоить чуть дороже, а иногда - стоимость заказа в связи со срочностью не меняется.

Татьяна

А Вы пишете курсовые з документознавства?

С уважением, Админ.

Да! Оформляйте заказ курсовой на странице оформления и с вами свяжутся!

Ирина

Спасибо за добросовестное выполнение работы. Порадовал профессионализм специалистов, так как тема раскрыта в полном объеме. Качество обслуживания на высшем уровне. После выполнение курсовой работы на заказ, получила высший балл.

Влад

Очень качественная работа. Порадовало, что у Вас можно заказать курсовую недорого. Работой доволен. Учтены все требования и пожелания. Всем рекомендую. Спасибо за оперативное выполнение работы, очень выручили. Буду еще обращаться.

Анна

Спасибо автору за курсовую, которая была выполнена своевременно. Качество- супер. Приятно с Вами сотрудничать. Защитила курсовую на отлично. У преподавателя не возникло вопросов. Был приятно удивлен моей работой. Рекомендую всем. Здесь Вам реально помогут.

Инна

Спасибо! Курсовая работа выполнена качественно, профессионально, безупречно. Тема раскрыта. Приятно работать с профессионалами. Вникают в каждую деталь, учитывают все требования. Порадовало, что работа уникальная, успешно прошла проверку.

Дмитрий

Отличная работа. Очень доволен качеством. Порадовало, что специалисты ответственно относятся к своей работе, используют важные источники, актуальную информацию. Получил за курсовую высокую оценку. У Вас работают настоящие профессионалы. Успеха Вам и процветания.

Леся

Отличная компания. Нужна была курсовая очень срочно, везде где не спрашивали не брались за работу, потому что по срокам не успевали. Здесь мне пошли на встречу и выполнили курсовую точно в срок. Большое спасибо, я защитилась на отлично!

Сергей

Решил обратиться к Вам, чтобы написать курсовую на заказ. Цена приятная. Работа нужна была очень срочно. Спасибо, выручили. Курсовая выполнена оперативно, качественно. Требования учтены, содержание раскрыто . Видно, что работу выполнял автор, отлично разбирающийся в теме. Буду Вас рекомендовать друзьям.

Геннадий

Я тут можно сказать постоянный клиент, заказывал и рефераты и контрольные сейчас вот время и до курсача дошло. Сделали как всегда в срок и по очень доступной цене. Огромное спасибо что помогаете получить мне высшее образование.

 • Приймаємо до сплати:

Выполняем заказы по всем дисциплинам:

Єдина в Україні компанія,
що виконує 100 замовлень в день

Примерная стоимость вашего заказа:


Ваш заказ смогут выполнить 6 авторов


Замовити дзвінок

Вхід для клієнта

Восстановить пароль