Наші клієнти нам довіряють, тому що ми надаємо гарантії своіх послуг для кожного клієнта!

Гарантії потрібні для того, щоб Ви були впевнені, що, звернувшись до нас за написанням будь-якої роботи, від реферату до кандидатської або навіть докторської дисертації, Ви отримаєте якісну роботу, виконану в своєчасно та за всіма Вашими вимогами. Ми це забезпечуємо!

За що нас обирають

 • 1. Офіційна реєстрація компанії. Наша організація офіційно зареєстрована, тому працює згідно до українського законодавства, що вже є незаперечним фактом сумлінного виконання нашої роботи та законності прийому платежів. 
 • 2. Договір і чек з печаткою. Кожен клієнт має можливість укласти з нами письмовий договір і при узгодженні прописати будь-які Ваші побажання і вимоги. При внесенні оплати отримуєте чек з печаткою. Скачати договір.
 • 3. Індивідуальність кожної роботи. Ми не продаємо готові роботи, що здавалися кимось раніше. При написанні кожної роботи використовуються найсвіжіші та актуальні джерела з відкритих і закритих ресурсів. У деяких роботах необхідно використання періодичної преси, аналітичних статей, платних інтернет-ресурсів. Як підсумок - унікальна робота, написана з чистого аркуша. 
 • 4. Точний термін виконання та можливість поетапної здачі роботи. При оформленні заявки кожен клієнт отримує доступ у свій особистий кабінет на сайті компанії «Dipservis», де може стежити за виконанням своєї роботи та вносити корективи в ході виконання.  
 • Приймаємо до сплати:
вконтакте facebook

Рассчитать стоимость


РАССЧИТАТЬ

Відгуки

Большое спасибо Dipservis. Заказала практическую курсовую по педагогике за 2 недели до сдачи, безумно была рада, когда увидела качественную работу. Получила саму высокую оценку, преподавателю даже не к чему было придраться. Спасибо ещё раз огромное. Всем советую эту фирму. Доверьте свою работу профессионалкам и сэкономьте своё время, силы и нервы. (заказ 420961, курсовая по дошкольной педагогике)

Анна

Замечательная работа по Базе данных! Особенно доступный отчет, по которому можно подготовится ;) (заказ 472608) Очень нравиться, как автор по программированию реализовывает задания! Спасибо.) (заказ 452464) Для дипсервиса даже непонятного рода задание становится отличным решением, что круто! (заказ 452442)

Анастасия, г. Киев

Работа выполнена отлично,в сроки,заказываю не первый раз.все супер))) (заказ 414151, курсовая по фармацевтике)

Дарья

Дивитися всі відгуки
 • (063) 538-54-30
 • (067) 455-66-22
 • dipservis1@gmail.com
 • (066) 643-66-22 Viber
 • Замовити дзвінок
 • м. Харків, вул. Сумська 13, офіс № 2
pyc  ykp

Єдина в Україні компанія,
що виконує 100 замовлень в день

Примерная стоимость вашего заказа:


Ваш заказ смогут выполнить 6 авторов


Замовити дзвінок

Вхід для клієнта

Восстановить пароль