Наші клієнти нам довіряють, тому що ми надаємо гарантії своіх послуг для кожного клієнта!

Гарантії потрібні для того, щоб Ви були впевнені, що, звернувшись до нас за написанням будь-якої роботи, від реферату до кандидатської або навіть докторської дисертації, Ви отримаєте якісну роботу, виконану в своєчасно та за всіма Вашими вимогами. Ми це забезпечуємо!

За що нас обирають

  • 1. Офіційна реєстрація компанії. Наша організація офіційно зареєстрована, тому працює згідно до українського законодавства, що вже є незаперечним фактом сумлінного виконання нашої роботи та законності прийому платежів. 
  • 2. Договір і чек з печаткою. Кожен клієнт має можливість укласти з нами письмовий договір і при узгодженні прописати будь-які Ваші побажання і вимоги. При внесенні оплати отримуєте чек з печаткою. Скачати договір.
  • 3. Індивідуальність кожної роботи. Ми не продаємо готові роботи, що здавалися кимось раніше. При написанні кожної роботи використовуються найсвіжіші та актуальні джерела з відкритих і закритих ресурсів. У деяких роботах необхідно використання періодичної преси, аналітичних статей, платних інтернет-ресурсів. Як підсумок - унікальна робота, написана з чистого аркуша. 
  • 4. Точний термін виконання та можливість поетапної здачі роботи. При оформленні заявки кожен клієнт отримує доступ у свій особистий кабінет на сайті компанії «Dipservis», де може стежити за виконанням своєї роботи та вносити корективи в ході виконання.  
  • 5. Только квалифицированные авторы. Работ пишут либо преподаватели вузов, либо люди, работающие по профильной специальности. Перед передачей заказа авторы проходят проверку, студенты у нас не работают)
  • 6. Мы работаем не только онлайн, но и оффлайн. Вы можете прийти к нам в офис, пообщаться лично, и оговорить детали к Вашей работе более подробно.
  • Приймаємо до сплати:

Рассчитать стоимость


РАССЧИТАТЬ

Відгуки

Мені сподобалось що в цій фірмі запитуюсь усі вимоги та потім роблять так, як я просив. Навіть декілька нових зауважень теж внесли до роботи. Трохи затримали терміни, але то мені викладач довго відповідав. Буду замовляти диплом.

Тарас

Сделана работа в срок , были нюансы которые сама переделывала + автор работы один из вопросов не так прочла НО всё же рекомендую. Работа была большая , сделали быстро.

Эвелина

Уже не перший раз замовляю роботи саме тут. Знову дуже якісно та швидко виконали мою роботу раніше поставленого мою сроку. Тут працюють кваліфіковані спеціалісти і це відчувається по рівню виконаних робіт. Усім раджу звертатися сюди. Ви не пошкодуєте!!!

Максим

Дивитися всі відгуки
ykp pyc 

Єдина в Україні компанія,
що виконує 100 замовлень в день

Примерная стоимость вашего заказа:


Ваш заказ смогут выполнить 6 авторов


Замовити дзвінок

Вхід для клієнта

Восстановить пароль