Наші клієнти нам довіряють, тому що ми надаємо гарантії своіх послуг для кожного клієнта!

Гарантії потрібні для того, щоб Ви були впевнені, що, звернувшись до нас за написанням будь-якої роботи, від реферату до кандидатської або навіть докторської дисертації, Ви отримаєте якісну роботу, виконану в своєчасно та за всіма Вашими вимогами. Ми це забезпечуємо!

За що нас обирають

  • 1. Офіційна реєстрація компанії. Наша організація офіційно зареєстрована, тому працює згідно до українського законодавства, що вже є незаперечним фактом сумлінного виконання нашої роботи та законності прийому платежів. 
  • 2. Договір і чек з печаткою. Кожен клієнт має можливість укласти з нами письмовий договір і при узгодженні прописати будь-які Ваші побажання і вимоги. При внесенні оплати отримуєте чек з печаткою. Скачати договір.
  • 3. Індивідуальність кожної роботи. Ми не продаємо готові роботи, що здавалися кимось раніше. При написанні кожної роботи використовуються найсвіжіші та актуальні джерела з відкритих і закритих ресурсів. У деяких роботах необхідно використання періодичної преси, аналітичних статей, платних інтернет-ресурсів. Як підсумок - унікальна робота, написана з чистого аркуша. 
  • 4. Точний термін виконання та можливість поетапної здачі роботи. При оформленні заявки кожен клієнт отримує доступ у свій особистий кабінет на сайті компанії «Dipservis», де може стежити за виконанням своєї роботи та вносити корективи в ході виконання.  
  • 5. Только квалифицированные авторы. Работ пишут либо преподаватели вузов, либо люди, работающие по профильной специальности. Перед передачей заказа авторы проходят проверку, студенты у нас не работают)
  • 6. Мы работаем не только онлайн, но и оффлайн. Вы можете прийти к нам в офис, пообщаться лично, и оговорить детали к Вашей работе более подробно.
  • Приймаємо до сплати:

Рассчитать стоимость


РАССЧИТАТЬ

Відгуки

Заказываю работы в Дипсервис регулярно, и опыт позитивный всегда. Работы выполняются качественно, с соблюдением ТЗ и дедлайнов. Менеджеры очень клиентоориентированные, что однозначно огромный плюс. Абсолютное соответствие цена=качество. Менеджерам и авторам огромное спасибо!!! ( Процессы и аппараты пищевой промышленности)

Лена

Работа выполнена в срок и очень качественно, довольна результатом. Спасибо за хорошую работу и быстрые ответы.

Ирина

Препод посмотрела, сказала хорошая работа, поставила 4. Ну они редко 5 ставят, у них 4 это радость, радостная))), обычно трояки лепят заочникам. Будет еще две курсовые, буду заказывать там надо будет писать на 5, там два перепода нормальные, они за хорошие работы ставят как положено 5.

Сергей Александрович

Дивитися всі відгуки
ykp pyc 

Єдина в Україні компанія,
що виконує 100 замовлень в день

Примерная стоимость вашего заказа:


Ваш заказ смогут выполнить 6 авторов


Замовити дзвінок

Вхід для клієнта

Восстановить пароль